Sukienki

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Wśród wszystkich damskich części garderoby zazwyczaj to eleganckie ubrania przeznaczone na niecodzienne wyjścia kosztują najwięcej. Tanie sukienki to zwykle jedynie modele letnie, uszyte z lekkiego materiału. W tym miejscu znaleźć można jednak przede wszystkim sukienki używane, a wśród nich także modele wieczorowe w doskonałym stanie za cenę, za którą nie sposób kupić tego typu ubrania w żadnym popularnym sklepie. Lumpeks internetowy w swojej ofercie ma naprawdę wiele prawdziwych perełek ze świata mody, za które zapłacić trzeba dosłownie kilka złotych.

Czy ubrania, które kupione były wyłącznie na jedną wyjątkową okazję, muszą zostać spisane na straty? Uzupełnienie garderoby o produkty z drugiej ręki to ekologiczne rozwiązanie, które nie obciąży zanadto domowego budżetu. Zanim odzież używana trafi do oferty sklepu, przechodzi proces selekcji, podczas którego jest również dokładnie opisywana. Dzięki temu wszystkie istotne informacje na temat konkretnego produktu takie jak jego stan, czy precyzyjnie określone wymiary, znaleźć można tuż obok fotografii i ceny.
Abercrombie&FitchAdidasArmaniBarbourBossCalvinClarksConverseCubusDieselDisneyDorothy PerkinsF&FGeorgeGeoxH&MHollisterHummelJack&JonesKappaLacosteLiuJoM&SMichael KorsMissguidedNew LookNextOnlyPapayaParisianPeacocksPepeJeansPrimarkPumaQuizRalph LaurenReebokRiver IslandThe Nord FaceTimberlandTommy HilfigerTopmanTopshopUmbroVero ModaVersaceWallisYves Saint LaurentZara

SHClothes | ul. Płocka 169, 87-800 Włocławek | woj. kujawsko-pomorskie | NIP: 8911590364